Наша школа

Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4"

Ліцензований обсяг прийому - 1100 осіб.

Фактична кількість учнів - 649 осіб

Мова освітнього процесу в закладі  - українська

ШКОЛА РОБОТОТЕХНІКИ
    У 2019-2020 навчальному році на базі кабінету робототехніки працює 18 гуртків, в яких займається 212 учнів з різних шкіл міста.
    Вихованці гуртків робототехніки приймали участь у фестивалі у м.Дніпро "Best Robo Fest - 2019", учень 7-А класу школи Попов А. став призером цього фестивалю.

Місія школи сучасний заклад освіти, який задовольняє пізнавальні інтереси дитини, плекає творчу особистість, створює умови для повноцінного інтелектуального, творчого, морального, фізичного розвитку дитини, примноження її духовності в усій різноманітності національних та світових зразків.

СТРУКТУРА ШКОЛИ
Початкова школа

Місія початкової школи - задовольнити потреби вчителів, учнів та їх батьків відповідно до нових стандартів "Нової української школи".

Завдання початкової освіти - спонукати дитину до бажання отримувати знання, до самостійних досліджень, до створення своїх найпростіших проектів.

Стратегічний напрям розвитку початкової освіти є створення таких умов, за яких в кожного учня створюється установка "Моя школа - це школа №4".

У школі І ступеня пропонують такі освітні програми:

1) Вивчення двох іноземних мов - англійської та польської;

2) Традиційне навчання, збагачене дидактичним матеріалом з логічним навантаженням.

Основна школа

Місія основної школи - пробуджувати та підтримувати інтерес учнів до сфери знань і діяльності.

Основне завдання основної школи - формувати у учнів здатності самостійно долати проблеми повсякденного життя, вибирати шлях подальшого навчання відповідно до своїх інтересів і здібностей.

Стратегічний напрям розвитку основної школи є створення таких психолого-педагогічних умов, за якими в кожного учня створюється установка "Я вмію та люблю вчитись".

У школі ІІ ступеня пропонуються такі освітні програми:

1) Вивчення двох іноземних мов - англійської та польської;

2) Вивчення польської літератури та курсів "Польський фольклор", "Польський мовннєвий етикет";

3) Вивчення курсу робототехніки на уроках трудового навчання;

4) Традиційне навчання, збагачене дидактичним матеріалом з логічним навантаженням.

Старша школа

Місія старшої школи - профільне вивчення окремих предметів з орієнтацією продовження навчання у вищому навчальному закладі.

Основне завдання старшої школи  - оформлення життєвого проекту особистості, становлення індивідуальної особистісної технології життєтворчості, орієнтація учня на життєву самовизначеність, майбутню професію, трудову діяльність.

Стратегічне завдання старшої школи є створення таких психологічно-педагогічно умов, при яких у кожного учня утворюється установка "Я вибираю свій життєвий шлях і хочу вчитись далі".

У школі ІІІ ступеня пропонуються такі освітні програми:

1) Профільне навчання за напрямками "Українська філологія" та "ІКТ";

2) Впровадження елементів робототехніки у програмі навчального предмету "Технології";

3) Традиційне навчання, збагачене дидактичним матеріалом з логічним навантаженням.

ОЧНО – ЗАОЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Місія очно-заочного відділення - реалізація права громадянина здобути загальну середню освіту та соціально-реабілітаційні функції.

Основне завдання очно-заочного відділення - надати допомогу молоді, яка з різних причин не мала можливості, здобути повну загальну середню освіту, поєднати навчання молоді з трудовою діяльністю.

Стратегічне завдання очно-заочного відділення є створення таких психолого-педагогічних умов, за яких у кожної молодої людиниутворюється установка "На мене тут чекають і мені допоможуть".

Очно-заочне відділення пропонує такі освітні програми:

1) Елективні курси "Сімейні цінності", "Фінансова грамотність", "Школа проти СНІДу";

2) Традиційне навчання, збагачене дидактивним матеріалом з логічним навантаженням.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

КЗ "НСЗШ І-ІІІ ст №4" - це:

- школа співпраці, уміння жити і працювати з тими, хто працює;
 - школа з позитивною атмосферою, емоційним комфортом та можливості самореалізації для кожного вчителя та учня;
 - заклад освіти, зосереджений на дитину, а не на академічні знання;
 - плацдарм для впровадження інноваційних та передових технологій;
 - заклад освіти, націлений на майбутнє в єдиному освітньому процесі.
             Наш випускник - успішний випускник, здатний правильно обрати професію, побудувати особисту кар'єру та власне життя.

Гімн школи

На подвір'ї знову грає музика зрання

Біля школи знову зібралася дітлашня.

Клас, уроки та перерви, дзвоники шкільні

Друзів рідних всі обличчя серцю ви близькі

Приспів:

Обійду хоч пів світу я

Такая не зустрінеться,

Як ти, моя четвертая,

Рідненька ти моя.

Поки живу на світі я

Завжди я усвідомлюю:

Нема нічого кращого,

Ніж школа ти моя.

Пічсля того , як закінчу школу я свою

Обіцяю вчителям я, що не підведу.

Совісті ви нас навчили і дали знання.

Дякую за все тобі я, школо ти моя!

Приспів...