Дослідницько-експериментальна робота

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України  від 09.03.2016р. № 236 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі комунального закладу «Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4» Нікопольської міської ради Дніпропетровської області вже третій рік проводиться дослідно-експериментальна робота за темою «Формування культурологічних компетентностей у навчанні іноземних мов за європейським виміром».

Науковий керівник дослідницького проекту:

Топузов Олег Михайлович, директор Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор

Відповідно до програми дослідно-експериментальної роботи  школа закінчила ІІ (концептуально-діагностичний) етап та почала працювати над ІІІ ((формувальним) етапом (2017 - 2019 роки).