Євроклуб

"Євродім"   (Європейські діти і молодь)

У 2009 році за ініціативою директора школи Скрипника Віктора Івановича в школі було створено Євроклуб "Сузір'я".
Керівником Євроклубу  стала вчитель польської мови
Андрощук Гражина Мечиславівна.

Учні школи з 2006 року беруть участь у проведенні Днів української культури в Польщі (м.Горліце) , в міжнародних конкурсах "Exlibris", "Моє уявлення про Польщу" , різноманітних поетичних конкурсах , де виборюють призові місця.

В 2006-2008рр. кращі учні, учасники конкурсів та фестивалів відпочивали в Польщі : Горліце, Пултуск, Глогув Малопольський.

Кожного року в Нікополі проводиться регіональний фестиваль польської культури, ініціатором якого є Товариство польської культури ім. Марії Конопницької, який включає в себе театралізовані вистави , концерти, позакласні заходи, відкриті уроки. На них завжди присутній генеральний консул  Республіки Польща.
В 2009 році в школі з концертом виступив відомий в Польщі ансамбль пісні і танцю "Pesovia Saltans", в 2010р. - дитячий ансамбль "Діти Полоцька".
Відбулися інтеграційні зустрічі українських та польських дітей під гаслом  "Якщо хочете здружити народи , треба поєднати їхніх дітей" (В.Мільке).
В цьому році генеральний  консул РП в Харкові Ян Гранат вручив Г.М.Андрощук нагороду Міністерства культури  Польщі - медаль "Заслужений діяч культури Польщі"
Надалі в планах роботи Євроклубу "Сузір'я  - інтеграційні зустрічі школярів комунального закладу "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4" з однолітками із міста Полоцька , присвячені проведенню "Євро - 2012" (у Нікополі і в Полоцьку) .

Досвід роботи Євроклубу "Сузір'я"  висвітлено в статті начальника відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Камбура В.О. "На шляху до Європейської спільноти" (альманах "Моє Придніпров'я" 2011р., випуск № 3)

В  2011 рішенням членів Євроклуб "Сузір'я"  перейменовано  на Єроклуб "Євродім".

В жовтні цього року  в гостях у школярів був самобутній музичний колектив "Святого Миколая" з яким було проведено прес-конференцію (Газета "Проспект Трубників" за 20.10.2011р. № 84, щотижневик "Візит-Венал" № 42 (908) за жовтень 2011р.) .