Фізична культура

Домашнє завдання для учнів 5 - 11 класів: скласти комплекс ранкової гімнастики 8 - 9 вправ та виконуємо зранку кожного дня. Виконують всі окрім учнів спеціальної группи.

Домашні завдання для учнів 5та 11 класів всім крім учнів спец. Групи.  Учням 5 та 6 Кл. Скласти комплекс ранкової гімнастики 7  8 впр.  Згинання рук в крові лежачі   хл. 18 раз.  Дівчата 10 раз.    Стрибки з скакалкою 3 підходи по30 раз.      Учням 7 та 8 Кл. Скласти комплекс ранкової гімнастики. 9 10 впр. Згинання рук в упорі лежачі хл.  25 раз. Дівчата. 15 раз. Вправа для м'язів брюшного пресу.  Хл. 25 раз.дів.15раз.     учням 9 та 11 Кл. Скласти комплекс ранкової.гімнастики. 10. 12впр. Силові вправи прес хл. 30раз.  Дівчата. 20 раз. Згинання рук. Хл. 35раз.  Дівчата. 15раз.  Стрибки з скакалкою 4 підходи по30раз.Учням спеціальної групи виконувати тільки ранкову гімнастику.  Кожен учень буде оцінений по даному матеріалу.

Домашні завдання  ранкову гімнастику виконувати кожен день. Вправи силові 3 рази на тиждень.

Домашнє завдання для учнів 5-6 класів до 23.04.2020 року.

Написати реферати на теми:
1. Історія розвитку сучасного баскетболу.
2. Історія розвитку сучасного волейболу.
3. Олімпійські ігри у Стародавній Греції.
4. Відродження олімпійських ігор сучасності.
Учень вибирає одну тему і готує реферат. Виконані роботи здаємо після виходу до навчання.

Домашнє завдання учням 7 та 8 класів до 23.04.2020 року.

Теми:
1. Участь українських спортсменів на олімпійських іграх.
2. Мій улюблений вид спорту.
3. Зимові олімпійські ігри 2018 року Південна Корея. Участь українських спортсменів та їх нагороди.
Презентація по одній з тем. Виконані роботи направляти на електронну адресу [email protected]

Домашнє завдання учням 9 - 11 класів до 23.04.2020 року.

Теми:
1. Правила безпеки під час занять фізичними вправами та перша допомога при травмах під час виконання фізичних вправ. Самоконтроль за впливом фізичних навантажень. Вплив способу життя на стан здоров'я.
2. Участь нікопольських спортсменів в олімпійських іграх та їх досягнення.
3. Мій улюблений вид спорту та досягнення українських спортсменів у даному виді спорту.
Презентація по даним темам.
Виконані роботи направляти на електронну адресу [email protected]

Для учнів 8 - 11 класів, завдання до 30 травня

Для учнів 5-7 класів, завдання виконувати до 30 травня. Виконують учні основної, підготовчої та спеціальної групи